+48 787 883 845 kraina.marzen24@gmail.com

Dzieci do 5 roku życia są małymi geniuszami, mają szczególną wrażliwość językową, chłoną świat, a my jesteśmy ich przewodnikami w tym wielkim przedsięwzięciu.

Dwujęzyczne dzieci, dajemy dzieciom podwójną szansę!

Prowadzimy program ” Chcemy żyć zdrowo”- więc zdrowo jemy, rozwijamy eko-edukację, lubimy ruch i świeże powietrze

Jesteśmy ekozakręceni!

Mamy zielone sąsiedztwo ogródków działkowych, a jeden z nich stał się naszym wspaniałym letnim placem zabaw…

Odpowiednie miejsce dla małych bohaterów

AKTUALNOŚCI

Karnawał w Krainie Marzeń: ) wielki bal przebierańców połączony z dniem Babci i Dziadka 29. 01 o godz. 14 w sali MDK przy Alei Przyjaźni :)) ZAPRASZAMY

Miło mi zaprosić  najwspanialsze na świecie Babcie i Dziadków  naszych maluszków z Krainy Marzeń  z grupy Ring Ring, Splish Splash, i Tick Tock. Już 29 stycznia o godzinie 14 organizujemy wielki bal przebierańców  połączony z Dniem Babci i Dziadka. Bal odbędzie się w sali MDK obok nas, przy Alei Przyjaźni Przebrane będą maluszki, mogą się przebrać również jeżeli mają ochotę dziadkowie ;)) Organizacja balu: – Prosimy Rodziców o przyniesienie strojów w podpisanych reklamówkach w dniu balu, rano.  Dzieci będziemy przebierać  na miejscu, tak żeby móc je dobrze i ciepło ubrać na przejście do budynku MDK. Aby nie pomylić strojów i by móc je wygodnie przetransportować,  bardzo ważne, aby  stroje były spakowane i podpisane:) -Dziadków prosimy aby przychodzili bezpośrednio do MDK około 14. Bardzo prosimy, żeby dziadkowie nie przychodzili w tym dniu po dzieci do żłobka! – Uwaga: Na salę  można wejść tylko i wyłącznie boso lub w papciach!!!! Proszę uprzedzić naszych miłych gości, że będzie taka sytuacja. – Niedogodnością będzie również to, że będzie tam tylko 20 krzesełek, na których można będzie odpocząć. Dodatkowo będą rozłożone na podłodze kocyki. ( wszystkie te ograniczenia wynikają z naszych doświadczeń organizacyjnych i wymogów stawianych przez MDK. Bardzo było nam wynająć salę w dogodnym terminie, w związku z tym musimy się dostosować do warunków jakie nam postawiono. – Bal przebierańców nie jest tematyczny!!Możecie Państwo zaopatrzyć dzieci  w stroje, takie na jakie macie ochotę lub na jakie mają ochotę dzieci 😉  Nie wprowadzaliśmy tematu balu, aby Państwu nie utrudniać dostępu do strojów i zmuszać do dodatkowych wydatków;) – Bal poprowadzi nasza Pani Basia Taborska – prowadząca swoje studio rytmiki, a u nas już od kilku... read more
Dopłata Urzędu Miasta Opola do dziecka w żłobku wynosi 650 zł

Małe dziecko jest geniuszem, a język angielski nie musi być dla niego językiem obcym, pozwólmy mu się rozwijać tak jak na to zasługuje.

Kraina Marzeń to patronacka placówka Programu Powszechnej Dwujęzyczności Claire Selby. Na bazie doskonałych materiałów metodycznych, stworzyliśmy model w pełni dwujęzycznej opieki nad dziećmi od 6 miesięcy do 5 lat. Projekt dwujęzyczności uzupełnia projekt „ Chcemy żyć zdrowo” oraz projekt „Rytm w Krainie Marzeń”.

Tak więc mówimy po angielsku, jemy zdrowo, spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu, a muzyka, taniec i zajęcia rytmiczne wypełniają nam cały dzień. Realizujemy również program MEN w zakresie opieki przedszkolnej oraz programy autorskie w ramach opieki w żłobku.

Kraina Marzeń posiada status Przedszkola oraz Żłobka. Obejmujemy opieka dzieci do 6 miesięcy do 5 lat. Spełniamy rygorystyczne przepisy sanepidu, straży pożarnej oraz realizujemy programy edukacyjne zatwierdzone przez kuratorium oświaty.

FACEBOOK